SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj 3 izb. bytu Brezová pod Bradlom

Ref : 53e500cf487a5

Adresa :

Brezová pod Bradlom
90613 Brezová pod Bradlom

Finančné info :

Suma 30 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 76 m²

Predaj 3 izbového slnečného bytu s balkónom  v kľudnej časti mesta Brezová pod Bradlom. Byt je o výmere 76 m2, sa nachádza  4. Poschodí v činžovom dome s výťahom. Jedná sa o stredový byt. V cene bytu je kuchynská linka.  Dispozičné riešenie bytu: chodba, kúpelňa, WC, kuchyňa, spálňa, obývacia miestnosť s balkónom , detská izba. K bytu prináleží pivnica v suteréne domu a parkovacie miesto pred činžovým domom. Činžový dom prešiel rekonštrukciou (izolácia strechy, balkóny, výmena platových dverí a okien na spoločných priestoroch). Na nehnuteľnosti neviazne žiadne  vecné bremeno, ani záložné právo. Byt je voľný ihneď, obyvateľný bez väčších investícii. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

 

 

Návrat na list

Saturday the 23rd. .