SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predám rodinný dom Krajné

Ref : 52f7cd8d6ece8

Adresa :

Krajné
91616

Finančné info :

Suma 48 500 €

Detaily :

Ponúkam na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Krajné. Rodinný dom je vhodný na rekreačné účely, ako aj na trvalé bývanie. Pozemok okolo domu je upravený, za domom sa nachádza veľká záhrada s ovocnými stromami. Celková výmera pozemku je 800 m2. Dom je prízemný, samostatne stojaci, z časti podpivničený. Je vystavený z tehly, s kamennými základmi. Strecha je valbová s betónovou strešnou krytinou. Dispozičné riešenie obytnej časti domu: vstupná chodba, WC, kúpelňa, spálňa, kuchyňa, obývacia izba. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V dome je ústredné kúrenie na plyn. Voda je z vodovodu, k dispozícii i vlastná studňa na pozemku. Stavba je napojená, na v danej lokalite na všetky jestvujúce inžinierske siete. Je voľný, a bez väčších investícii ihneď obyvateľný. Pri dome je k dispozícii garáž a hospodárske budovy. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

Návrat na list

Saturday the 23rd. .