SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj chalupy Vrbovce

Ref : 52f7cc260ec51

Adresa :

Vrbovce
90606

Finančné info :

Suma 27 000 €

Detaily :

Predaj chalupy po začatej rekonštrukcii v obci Vrbovce. Ide o prízemnú stavbu napojenú na všetky dostupné inžinierske siete. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, 2 x obytná miestnosť, kúpeľňa, WC, 2 x komora. K domu prislúcha samostatný dvor a hospodárske budovy. Jednou stenou je spojená s domom v susedstve. K nehnuteľnosti vedie asfaltová prístupová komunikácia. Chalupa je vzdialená cca 100 m od autobusovej zastávky. Chalupa je po dokončení rekonštrukčných prác vhodná na rekreačné účely, ako aj na trvalé bývanie. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

Návrat na list

Saturday the 23rd. .