SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

<< Predchádzajúce

predaj chatky, Myjava

Ref : 5d7b6f2d2f435

Adresa :

Myjava
90701 Myjava

Finančné info :

Suma 6 500 €

Detaily :

Rozmery obývania 16 m²
Počet izieb 2
Podlaha 1
Počet podlaží 1

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj záhradnú chatu po rekonštrukcii s udržiavanou záhradou v záhradkárskej osade Cengelka v Myjave. Pôdorys chaty je 16 metrov štvorcových. Chatka je postavená z tehly so sedlovou strechou. V prízemí je kuchyňa a sklad, pivničné priestory sú odvetrané slúžia ako sklad zeleniny a ovocia. Pred chatkou je terasa so zámkovej dlažby s grilom. K chatke prislúcha nový uzamykateľný sklad na náradie. WC chemické. Elektrika zabudovaná v chate s vlastným meraním. Rozvod úžitkovej vody na pozemku. Chatka je zaizolovaná proti zemnej vlhkosti. Za chatkou sú vysadené dva rady rodiacich ovocných stromov (slivka, marhuľa, jabloň). K dispozícii ihneď. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne vecné bremeno, ani záložné právo. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky nehnuteľnosti, som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000

Návrat na list

Sunday the 31st. .