SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj záhradnej chatky, Myjava

Ref : 5d7b6e62ca772

Adresa :

Myjava
90701 Myjava

Finančné info :

Suma 5 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 21 m²
Počet izieb 1
Počet podlaží 1

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku so súpisným číslom, zapísanú na liste vlastníctva, so záhradou v záhradkárskej osade Priečne v Myjave. Chatka je postavená na pozemku s rozlohou 21 m2. Obvodové múry sú z tehly, strecha je šikmá pokrytá pozinkovaným plechom. V prízemí je kuchyňa a terasa, pivničné priestory sú odvetrané slúžia ako sklad zeleniny a ovocia a náradia. V chatke je funkčné kúrenie na tuhé palivá. K chatke prislúcha nový uzamykateľný skleník . Elektrika zabudovaná v chate s vlastným meraním. Prívod úžitkovej vody na pozemku. Chatka je zaizolovaná proti zemnej vlhkosti. Za chatkou sú vysadené rodiace ovocné stromy a vinič. K dispozícii ihneď. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne vecné bremeno, ani záložné právo. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky nehnuteľnosti, som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000

Návrat na list

Sunday the 31st. .