SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj 2 izb. bytu po rekonštrukcii, Senica

Ref : 5d441e2b7131f

Adresa :

Senica
905 01

Finančné info :

Suma 67 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 50 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový  byt s balkónom po  kompletnej rekonštrukcii v širšom centre mesta Senica. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Rozloha bytu je 50 m2 bez plochy balkóna a pivnice. Dispozičné riešenie: chodba , kúpeľňa, WC, kuchyňa, obývačka s balkónom, spálňa. Nízke náklady na bývanie. V roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou –okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, na novo vystavená kúpeľňa zo sprchovým kútom, samostatné WC, kuchynská linka „na mieru“ so vstavanými spotrebičmi (ešte v záručnej dobe). V cene bytu je  všetok nábytok robený „na mieru“. Dobrá dostupnosť. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných častí, tepelnej izolácii obvodového muriva s novou fasádou. Výborná lokalita, dostupné parkovanie a skvelí susedia. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu bytu a komunikáciu s bankou pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Sunday the 31st. .