SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj pozemku, Považany

Ref : 5d232fd2dcee1

Adresa :

Považany

Finančné info :

Suma 48 000 €

Detaily :

Rozmery pôdy 690 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v intraviláne obce Považany. Pozemok je rovinatý má rozlohu 690 m2.  minimálnou svahovitosťou. K pozemku vedie spevnená prístupová komunikácia v správe a vo vlastníctve obce. Na hranici pozemku je zriadené samostatné odberné miesto elektrickej energie. Ostatné inžinierske siete sú na hranici pozemku. Pozemok je oplotený, terén pripravený na výkopové práce. Pozemok má tvar obdĺžnika o rozmeroch 23 x 30 m. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Sunday the 31st. .