SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

<< Predchádzajúce

predaj 3 izb. bytu, Brezová pod Bradlom

Ref : 5c06ce5d7dc1d

Adresa :

Brezová pod Bradlom
90613

Finančné info :

Suma 51 800 €

Detaily :

Počet izieb 3
Počet spální 1
Podlaha 1
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Brezová pod Bradlom. Byt má rozlohu 74 m2 bez plochy balkóna a pivnice . Nachádza sa na 1. poschodí. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s balkónom, spálňa, detská izba, kúpeľňa, WC, špajza, šatník. Byt je po rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, balkónové dvere, vystavené nové bytové jadro, osadené bezpečnostné vchodové dvere, boli položené nové plávajúce podlahy a dlažba v kuchyni, v kúpeľni a na WC. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Na dosah všetka občianska vybavenosť. Byt je k dispozícii ihneď. Garancia dlhodobo bez investícii pre nového majiteľa. Ponuka nadštandardného bývania v zrekonštruovanom byte. Obytný dom je zateplený, s novou fasádou. Výborná lokalita, dostupné parkovanie a skvelí susedia. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti a kompletný popredajný servis, zabezpečenie financovania kúpy bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Friday the 19th. .