SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj 4 izb. bytu, Myjava

Ref : 5c06ccd6b0e5f

Adresa :

Myjava
90701

Finančné info :

Suma 79 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 75 m²
Počet izieb 4
Počet spální 1
Podlaha 2
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 4-izbový byt s balkónom v centre mesta Myjava. Byt má rozlohu 75 m2 bez plochy balkóna a pivnice . Nachádza sa na 2. poschodí. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s balkónom, spálňa, 2x detská izba, kúpeľňa, WC, . Byt je po kompletnej rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, balkónové dvere, vystavené nové bytové jadro, osadené bezpečnostné vchodové dvere, boli položené nové plávajúce podlahy a dlažba v kuchyni, v kúpeľni a na WC. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Na dosah všetka občianska vybavenosť. Byt je k dispozícii ihneď. Garancia dlhodobo bez investícii pre nového majiteľa. Ponuka nadštandardného bývania v zrekonštruovanom byte. Obytný dom je zateplený, s novou fasádou. Výborná lokalita, dostupné parkovanie a skvelí susedia. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti a kompletný popredajný servis, zabezpečenie financovania kúpy bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Friday the 19th. .