SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj 2 izb. bytu, Myjava

Ref : 5c06cba9ce395

Adresa :

Myjava
90701

Finančné info :

Suma 51 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 44 m²
Počet izieb 2
Počet spální 1
Podlaha 3
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii v kludnej časti mesta Myjava. Nakoľko sa byt nachádza na 3. nadzemnom podlaží, obklopený susednými bytmi je možné ho považovať za ideálne riešenie pri výbere nového bývania. V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, položené plávajúce podlahy a dlažby, vystierkované a vymaľované miestnosti. V rámci rekonštrukčných prác boli v byte vymenené všetky rozvody vody, odpadov, elektriny a plynu, rozvody centrálneho kúrenia a vykurovacie telesá v miestnostiach. Dispozičné riešenie bytu: chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, spálňa, obývacia miestnosť. Obytná plocha bytu je 44 m2 bez plochy pivnice. K bytu prináleží pivnica v suteréne domu a parkovacie miesto pred obytným domom. Byt je voľný ihneď, obývateľný dlhodobo bez investícii. Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných častí, tepelnej izolácii obvodového muriva s novou fasádou. Byt je vzhľadom na ideálny pomer nízkych nákladov na bývanie a poskytovaný komfort a dostupnosť služieb návratnou investíciou pre svojich nových majiteľov. Výborná lokalita, dostupné parkovanie a skvelí susedia. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti a kompletný servis, zabezpečenie financovania kúpy bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Friday the 19th. .