SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj rodinný dom, Kostolné

Ref : 5c06c945961e7

Adresa :

Kostolné

Finančné info :

Suma 98 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 168 m²
Rozmery pôdy 624 m²
Počet izieb 6
Počet spální 2
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pri Myjave v obci Kostolné. Rodinný dom je ihneď k dispozícii a je vhodný bez väčších investícii na trvalé bývanie. Pozemok okolo domu je rovinatý, upravený o rozlohe 624 m2. Dom je prízemný s obytným podkrovím, samostatne stojaci. Obvodové murivo je z kombinácie kvádrov a tehál. V rámci rekonštrukcie bola kompletne zrekonštruovaná strešná konštrukcia, vrátane výmeny krytiny , vymenené boli plastové okná, interiérové i vstupné dvere. V miestnostiach boli znížené stropy, položené nové dlažby , obklady a plávajúce podlahy. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru. Všetky rozvody inžinierskych sietí boli vymenené v celom dome. Voda je z verejného vodovodu, úžitková z vlastnej studne na pozemku. Ústredné kúrenie je plynové, doplnené o kúrenie na tuhé palivá a krb v spoločenskej miestnosti. Garáž je prejazdná do dvora za domom, je na nej osadená nová sekčná garážová brána. Na obvodových múroch je nová fasása. Dispozičné riešenie obytnej časti domu: prízemie - vstupná chodba(spája obytnú časť a garáž), spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa, WC, spálňa, podkrovie – 4 obytné izby, šatník, špajza. Dom je napojený, na všetky v danej lokalite, jestvujúce inžinierske siete. Pozemok okolo domu je celý oplotený. Za domom je novopostavená hospodárska budova. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky domu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Friday the 19th. .