SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj rodinný dom, Vrbové

Ref : 5c06c7c3e39d9

Adresa :

Vrbové

Finančné info :

Suma 31 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 65 m²
Rozmery pôdy 400 m²
Počet izieb 2
Počet spální 1
Počet podlaží 1
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prízemný rodinný dom so sedlovou strechou vo Vrbovom. Nachádza sa v okrajovej časti mesta na pozemku s rozlohou 400 m2. Je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Vykurovanie v obytnej časti je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Dispozičné riešenie domu : kuchyňa a dve obytné miestnosti, veranda a hospodárska miestnosť. Dom je vhodný po rekonštrukcii na trvalé bývanie. Pozemok okolo domu je celý oplotený . Za domom sa nachádza záhrada. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky domu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Sunday the 31st. .