SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

<< PredchádzajúceNasl. >>

predaj garáže, Nové Mesto nad Váhom

Ref : 5c06c6b392c76

Adresa :

Nové Mesto nad Váhom
915 01

Finančné info :

Suma 7 500 €

Detaily :

Rozmery obývania 18 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj garáž na Banskej ulici v Novom Meste nad Váhom (smer Čachtice). Garáž je napojená na rozvod elektrickej energie s vlastným odberným miestom, má montážnu jamu a malú pivnicou, čistá a udržiavaná, izolovaná proti zemnej vlhkosti . Spevnená prístupová cesta. Vjazd do garáže osvetlený pouličným osvetlením. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti a kompletný popredajný servis, zabezpečenie financovania kúpy nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Saturday the 28th. .