SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj 2 izb. bytu, Myjava

Ref : 5c06c4a892a7d

Adresa :

Myjava
90701

Finančné info :

Suma 48 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 46 m²
Počet izieb 2
Počet spální 1
Podlaha 3
Počet podlaží 6
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii v širšom centre mesta Myjava. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Rozloha bytu je 46 m2 bez plochy balkóna a pivnice. Dispozičné riešenie: chodba , kúpeľňa, WC, kuchyňa, obývačka s balkónom, spálňa, šatník, špajza. Nízke náklady na bývanie. Dobrá dostupnosť. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Na byte neviazne žiadne záložné právo, ani vecné bremeno. Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných častí, tepelnej izolácii obvodového muriva s novou fasádou. Výborná lokalita, dostupné parkovanie a skvelí susedia. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu bytu a komunikáciu s bankou pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Friday the 19th. .