SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

Nasl. >>

predaj chaty, Stará Turá

Ref : 5b0d37e3b0517

Adresa :

Stará Turá
91601

Finančné info :

Suma 46 500 €

Detaily :

Rozmery obývania 150 m²

 

Ponúkame na predaj chatu s betónovými základmi v rekreačnej oblasti Dubník pri Starej Turej. Jedná sa o prízemnú stavbu so zastavanou plochou 100 m2. Objekt je napojený na jestvujúce inžinierske siete (voda, elektrina, odpady). Dispozičné riešenie: suterén- garáž, spoločenská miestnosť, sklad, 1. NP - chodba, kuchyňa s jedálenským kútom, spoločenská miestnosť s balkónom, WC, kúpeľňa, komora, podkrovie – chodba, 3 obytné miestnosti. K chate prináleží pozemok o rozlohe 370 m2. Vedie k nej spevnená príjazdová cesta . Stavba aj pozemok je v osobnom vlastníctve. Chata je vo veľmi dobrom udržiavanom stave. Okná s okenicami a vchodové dvere sú drevené. Sedlová strecha s plechovou krytinou pokrýva chatu s terasou a schodiskom. Chata je postavená nad úroveň priľahlého terénu. Dostupnosť chaty je celoročná, aj napriek tomu, že sa nachádza priamo v lone prírody. V blízkosti sa nachádza vodná priehrada, rekreačné a stravovacie zariadenia, a športoviská určené pre dospelých a deti. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky nehnuteľnosti, som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne ma môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

Návrat na list

Friday the 19th. .