SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

<< Predchádzajúce

predaj rodinného domu, Prievaly

Ref : 58b7bc95a60da

Adresa :

Prievaly

Finančné info :

Suma 46 500 €

Detaily :

Rozmery obývania 100 m²
Rozmery pôdy 1 340 m²
Počet izieb 3
Počet spální 1
Počet podlaží 1
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Ponúkame na predaj udržiavaný, rodinný dom v obci Prievaly. Rodinný dom je vhodný na rekreačné účely, ako aj na trvalé bývanie. Priestranný pozemok okolo domu je upravený, vedľa domu sa nachádza záhrada a veľký sad s ovocnými stromami. Rozloha pozemku je 1340 m2. Dom je prízemný, samostatne stojaci. Dispozičné riešenie obytnej časti domu: veranda, kuchyňa, ti obytné miestnosti. Dom je v pôvodnom, udržiavanom stave. Je čiastočne podpivničený. Dom je napojený, na v danej lokalite, jestvujúce inžinierske siete( voda, elektrina, plyn). Odpad je riešený septikom. Dom je k dispozícii ihneď. Za domom je, letná kuchyňa, hospodárska budova a vlastná studňa. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne vecné bremeno. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti.  V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky nehnuteľnosti, som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne ma môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

 

 

Návrat na list

Monday the 19th. .