SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj rodinného domu pri Myjave

Ref : 58b7b8dc99ab6

Adresa :

Myjava
907 01

Finančné info :

Suma 90 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 130 m²
Rozmery pôdy 250 m²
Počet izieb 5
Počet spální 2
Orientácia Východ
Počet podlaží 2
Počet kúpeľní 3
Počet toaliet 3

Predávame rodinný dom v zástavbe jestvujúcich rodinných domov pri meste Myjava. Jedná sa o stavbu členenú na : obytný suterén, 1. Nadzemné podlažie a obytné podkrovie. Dispozične je obytná časť domu riešená nasledovne: suterén - chodba, WC, kúpeľňa, spoločenská miestnosť, sklad, dielňa, garáž, terasa, zimná záhrada, 1. NP - kuchyňa spojená s jedálňou s balkónom, obytná miestnosť, sklad, WC, kúpeľňa, podkrovie : 3 obytné miestnosti, WC, kúpeľňa , šatník. Dom bol čiastočne rekonštruovaný. Kompletne boli zrealizovaný v roku 1989 ako novostavba. Stavba je založená na betónových základoch, zvislé nosné konštrukcie sú murované z pálených tehál . Strecha je sedlová, strešná krytina je z pálenej škridle. V obytných miestnostiach sú podlahy s PVC krytinou prekryté kobercami, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete dostupné v danej lokalite. Vykurovanie v dome je prostredníctvom plynového kotla so zásobníkom TUV zn. Protherm. V dome je rozvod elektriny 230/400 . V dome je voda z verejného vodovodu, odpady sú napojené na čističku OV. Za domom je záhradka s okrasnými drevinami. Rodinný dom je udržiavaný a bez okamžitých investícii je vhodný na trvalé bývanie. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne vecné bremeno, dom nie je predmetom záložného práva. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

Návrat na list

Monday the 19th. .