SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj garsónky po rekonštrukcii, Myjava

Ref : 58b7b4c31922f

Adresa :

Myjava
907 01 Myjava

Finančné info :

Suma 21 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 24 m²
Počet izieb 1
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Predaj garsónky - tehlového stredového bytu po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Myjava. Obytná plocha bytu je 24 m2. V rámci rekonštrukcie bolo prerobené bytové jadro, položené plávajúce podlahy a dlažby, vystierkované a vymaľované miestnosti, bola nainštalovaná nová sanitárna technika a kuchynská linka. Na byte sú vymenené plastové okná. V cene bytu je nové kompletné zariadenie bytu. Dispozičné riešenie bytu: chodba, kúpelňa, WC, obývacia miestnosť s kuchynským kútom. K bytu prinaleží pivnica v suteréne domu a sklad potravín na medziposchodí. Činžový dom je po rekonštrukcii spoločných priestorov a výmenou vchodových dverí a príslušenstva. K bytu prináleží parkovacie miesto pred činžovým domom. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne záložné právo, ani vecné bremeno. Byt je voľný ihneď, obyvateľný bez ďalších investícii.

Návrat na list

Saturday the 23rd. .