SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj garsónky po rekonštrukcii, Myjava

Ref : 58b7b30185a07

Finančné info :

Suma 23 000 €

Detaily :

Rozmery obývania 21 m²
Počet izieb 1
Počet kúpeľní 1
Počet toaliet 1

Predáme garsónku po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Myjava. Byt o výmere 21 m2 sa nachádza 6. poschodí s výťahom .V rámci rekonštrukcie v roku 2016 bolo vystavané bytové jadro, položené plávajúce podlahy a dlažby, vystierkované a vymaľované miestnosti, bola nainštalovaná nová sanitárna technika, nové odpady, nové rozvody EE a vody, nové okná, značkové bezpečnostné dvere. Dispozičné riešenie bytu: chodba, kúpelňa, WC, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, špajza. Činžový dom je po rekonštrukcii spoločných priestorov a výmenou vchodových dverí a príslušenstva, izolácii obvodových múrov a strechy. K bytu prináleží parkovacie miesto pred činžovým domom. Na nehnuteľnosti neviazne žiadne záložné právo, ani vecné bremeno. Byt je voľný ihneď, obyvateľný dlhodobo bez ďalších investícii.

Návrat na list

Saturday the 23rd. .